Mgr. Martin Vlnka, info@martinvlnka.sk
Úvod

Salming florbal camp


Tento rok sa uskutočnil úvodný ročník florbalového campu. Priniesol všetkým okrem rozvoja fyzických a florbalových zručností aj množstvo sprievodných akcií. Naša partia campérov si spolu s organizačným tímom pri tom užila veľa zábavy. Počas campu sa vytvorila neskutočná atmosféra, kde všetci ťahali za jeden povraz, pričom si domov odniesli veľa príjemných zážitkov.

SALMING FLORBAL CAMP
http://www.youtube.com/watch?v=pC5u2vIbI9E&feature=plcp  - video

Je florbalové sústredenie rozložené do dvoch letných týždňov v mesiaci júl 2012 ( 16.-22. a 23.-29.) v troch vekových kategóriách (deti od 6-10 rokov, juniori 11-16 rokov a dospelí 17-25 rokov). Je pre chlapcov aj pre dievčatá, pre hráčov aj pre brankárov. Jedná sa o prvý ročník a pravdepodobne prvý veľký florbalový camp na Slovensku. Miesto konania campu je v Trenčíne v športovom centre M-Šport, v krásnej lokalite ostrova, ktorý je len 10 min. voľnou chôdzou od centra a aj napriek tomu v prírode.

Ponúkame kvalitné tréningy pod vedením špičkových trénerov zo Slovenska a Čiech. A naviac množstvo turnajov, súťaží, cien mimo tréningový program. Jednotlivé tréningy budú zohľadňované podľa vekových kategórii a zručností hráča. Využívame najmodernejšie metódy, ktoré používajú tréneri v celej Európe, hlavne v Škandinávskych krajinách.

Našim cieľom je zamerať sa ako na rekreačných florbalistov, tak aj na profesionálnych hráčov. Ak si myslíš, že florbal je pre teba to pravé a chceš sa stať čo najlepším hráčom, tak neváhaj a prihlás sa na náš kemp.
Bližšie info – www.florbalovycamp.sk